Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
ŽabokrekyHľadať
 
 

KOMUNÁLNE VOĽBY 2018 - Oznámenie o čase a mieste konania volieb

KOMUNÁLNE VOĽBY 2018 - Oznámenie o čase a mieste konania voliebVytlačiť
 

Oznámenie o čase a mieste konania volieb

  • Deň a čas konania volieb: 10. novembra od 7:00 - 22:00 hod.
  • Miesto konania volieb: Žabokreky, Hasičská zbrojnica 53
  • Volebný okrsok číslo: 1

 

kv.jpg

 

Poučenie:
Pred hlasovaním preukážte svoju totožnosť občianskym preukazom alebo dokladom o pobyte pre cudzinca. Potom dostanete od členov komisie hlasovacie lístky a prázdnu obálku, čo potvrdíte vlastnoručným podpisom. Volíte zakrúžkovaním poradového čísla, ktoré je uvedené pred menom kandidáta.

Na hlasovacom lístku pre voľby do obecného zastupiteľstva môžete zakrúžkovať najviac toľko poradových čísel kandidátov, koľko poslancov má byť vo volebnom obvode zvolených (ich počet je uvedený na hlasovacom lístku).

Na hlasovacom lístku pre voľby starostu obce môžete zakrúžkovať poradové číslo len jedného kandidáta. Oba hlasovacie lístky vložíte do obálky a túto do volebnej schránky.

Nepoužité alebo nesprávne upravené hlasovacie lístky odložíte do schránky na nepoužité alebo nesprávne upravené hlasovacie lístky, inak sa dopustíte priestupku, za ktorý vám bude uložená pokuta 33 eur.


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka