Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
ŽabokrekyHľadať
 
 

Ing. Ivan Hulej - desať rokov v plnom nasadeníVytlačiť
 

Dňa 12.9.2019 je dátum, kedy práve uplynulo desať rokov, od prvého vystúpenia pána Ivana Huleja – nášho občana,rodáka,v súčasnosti predsedu Denného centra seniorov a vedúceho spevokolu ŽABOKREČAN - vtedy ešte na 47. kole Turčianskeho Repete. Hosťom na tomto podujatí bola speváčka Petra Černocká.

Za týchto desať rokov spieval celkom na dvadsiatich usporiadaných kolách obľúbeného speváckeho a hudobného podujatia Repete , neskôr premenovaného na Turčiansku Šláger-bombu. Všetky účinkovania sú zachytené na množstve fotografií , ktoré vydajú na dva veľké fotoalbumy.

A RE 60 foto Hulej (Copy).JPG

 

Jednotlivé kolá tohto podujatia sa robili vždy dvakrát v sobotu a dvakrát v nedeľu. Takže na javisku počas jedného súťažného kola vystupoval v sobotu aj nedeľu celkom štyri krát. Keď sa to následne spočíta, na uvedených dvadsiatich súťažných kolách vystupoval na javisku celkom osemdesiatkrát.

Dokonca ani to nie je celkový počet vystúpení pred obecenstvom , lebo ak na podujatí vyhral, na záver podujatia vždy túto pieseň musel znovu zaspievať. Všetkých súťažiacich spevákov vždy hodnotilo hlasovacími lístkami prítomné obecenstvo. Pán Ivan Hulej v hlasovaní obecenstva získal výhru za vystúpenie s jeho súťažnými piesňami celkom osemkrát. Takže po zrátaní všetkých vystúpení na podujatiach Turčianskeho Repete a následne Šlágerbomby za dobu desať rokov vystupoval dokonca 88 krát.

Teraz sa práve blíži 83. kolo Turčianskej Šlágerbomby kde bude znovu vystupovať, takže počet jeho vystúpení sa navýši na 90 krát a my všetci mu úprimne želáme , aby stále rovnako prinášal úsmev a neutíchajúcu radosť z prekrásnej záľuby – spevu a dobrej hudby. Obec Žabokreky je svojho aktívneho občana právom hrdá.

Za tieto bohaté aktivity vo svetlách reflektorov patrí veľké poďakovanie usporiadateľom, a to najmä Aničke Šestákovej a Jankovi Šestákovi.


 
 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka