Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
ŽabokrekyHľadať
 
 

Poplatky

Materská škola - POPLATKY

V materskej škole sa hradí príspevok na čiastočnú úhradu výdavkov materskej školy mesačne 12,- € a darovací príspevok v sume 5,- €.

Darovací príspevok využívame na zakúpenie edukačných pomôcok (výtvarné potreby, didaktické hry a pod.), úhradu divadelných predstavení, hračiek a pod. 

Príspevok sa podľa § 28 ods. 7 a ods. 8  zákona č.245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) o zmene a doplnení niektorých zákonov neuhrádza za dieťa, ktoré má jeden rok pred plnením školskej dochádzky, ak zákonný zástupca predloží riaditeľovi materskej školy doklad o tom, že je poberateľom dávky v v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi, ktoré je umiestnené v zariadení na základe rozhodnutia súdu, ktoré má prerušenú dochádzku do materskej školy na viac ako 30 po sebe nasledujúcich kalendárnych dní z dôvodu choroby alebo rodinných dôvodov preukázateľným spôsobom, ktoré nedochádzalo do materskej školy v  čase školských prázdnin alebo bola prerušená prevádzka MŠ zapríčinená zriaďovateľom alebo inými závažnými dôvodmi; v týchto prípadoch uhrádza zákonný zástupca pomernú časť určeného príspevku.
 


 

dnes je: 25.4.2019

meniny má: Marek

webygroup
ÚvodÚvodná stránka