Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
ŽabokrekyHľadať
 
 

Vianočný koncert

Vianočný koncertVytlačiť
 

Už tradíciou sa stal Vianočný koncert, ktorý sa uskutoční vo sviatočnom období, dňa 27. decembra 2018 o 17.00 h v Evanjelickom kostole v Záturčí v Martine. Počas koncertu sa predstavia mezzosopranistka Terézia Janeková, tenorista Vladimír Šlepec za sprievodu sláčikového kvarteta v zložení Eva Palovčíková Záthurecká (1. husle), Jana Kramárová (2. husle), Zuzana Krížová (violončelo) a Milena Brtková (kontrabas).

Poslucháči si budú môcť vypočuť ako už tradične omšu Pútnici svetla Ladislava Strmeňa, Vznešené tance levočské Ivana Hrušovského, Piesne z Evanjelického spevníka v úprave Dušana Tumu a slovenské ľudové koledy. Krehké umelecké slovo prednesie režisérka Zuzana Galková.

Vianočný koncert pripravilo Štúdio Pivnica v rámci projektu ŠTÚDIO PIVNICA – ZAČÍNAME, ktorý v roku 2018 z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Budeme radi, ak sa rozhodnete stráviť tento sviatočný podvečer spolu s nami v duchovnej atmosfére a hudobnej oslave najkrajšieho obdobia v roku. Prajeme Vám pokojné vianočné sviatky prežité v zdraví, pokoji a kruhu rodiny.

Ďakujeme všetkým partnerom a návštevníkom našich podujatí za úspešný rok 2018 a tešíme sa na spoločné stretnutia aj v roku 2019.

 

VK.jpg


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka